Збір інформації

Стародавня заповідь «Той, хто володіє інформацією - володіє світом», актуальна і на сьогоднішній день. Приватні розслудувачі київської агенції «FUBI» зберуть і проаналізують для Вас практично будь-яку загальнодоступну інформацію про цікаву вам людину, об’єкт, підприємство. У своїй роботі столичне бюро розслыдувань «FUBI» використовує як загальновідомі методи (аналіз преси, пошук в Інтернеті, показання свідків, адвокатські запити, журналістські розслідування), так і професійні методи, які в сукупності дозволяють практично повністю розкрити всю картину.

За бажанням замовника «Перше Українське Бюро Розслідувань» може або просто добути потрібну інформацію, або перевірити на достовірність озвучену замовником інформацію, або зібрати і проаналізувати цікаву замовнику інформацію, на підставі чого виробити комплекс рекомендацій для замовника. Вартість інформаційно-аналітичної роботи залежить від повноти розкриття питань, їх кількості та складності об’єкта.

Наприклад, середня ціна довідки про людину (бізнес-партнера, контрагента), для розуміння з ким маєте справу коливається в діапазоні 300-500 євро. Терміни виконання: 5-10 днів.

investigation-2-search-info