Пошук людей

people-search

Столичне «Перше Українське Бюро Розслідувань» готове запропонувати своїм замовникам гарантований пошук людини, в найкоротші терміни і за розумну ціну. Для попереднього (безкоштовного) аналізу, замовнику необхідно надати всі наявні вихідні дані про цю людину, події які з нею пов’язані, описати хронологію спілкування і визначитися, які дані необхідно уточнити (наприклад - місце реєстрації людини або місце її реального проживання). Також необхідно визначитися пошук буде здійснюватися відкрито або приховано (тобто розшукувана людина не буде знати, що її шукають). Після аналізу, зазвичай від 1 до 2 днів, приватний розслідувач, який веде вашу справу, зв’яжеться з вами і запропонує варіанти і етапи пошуку, а також повідомить ціну і терміни проведення пошукових заходів.

Далі, якщо умови замовника влаштують, ми готові прийняти 50% передоплати на пошук людини будь-яким зручним для клієнта способом. Після надходження коштів, наша команда негайно приступає до пошукових заходів. За результатами роботи наш приватний розслідувач проінформує замовника і надасть всю необхідну інформацію (адреса, телефон і т.д.) аж до фотографії розшуканої людини біля її будинку.

З багаторічного досвіду, в більшості випадків ціна на пошук людини знаходиться в межах від 100 до 3000 євро. Терміни проведення пошуку людини 1 - 14 днів. Якщо у вас виникли питання, ми готові відповісти будь-яким способом, зазначеним у розділі контакти або при особистій зустрічі в Києві.