Проведення розслідувань

Досить часто замовники «Першого Українського Бюро Розслідувань» дізнаються істини і викривають брехню, замовивши проведення розслідування. Приватні розслідувачі FUBI вміють знайти пропущених поліцією свідків, ретельно проаналізувати всі аспекти вчиненого злочину, знайти важливі докази і вирахувати справжніх злочинців. У рамках проведення розслідувань ми також використовуємо можливості поліграфологів та фахівців з комп'ютерної безпеки.

Часто проведення розслідувань стикається з ситуацією, коли фігурант розслідування переховується закордоном. Але для FUBI це – не проблема. Використовуючи арсенал наших розшукових методів, можна вирахувати місце перебування фігуранта до конкретного міста, вулиці та будинку.

Деякі замовники звертаються із завданням перевірити достовірність інформації: досить часто люди говорять одне, а роблять інше, наприклад, кажуть, що їдуть на семінар до Берліну, а самі в сумнівній компанії їдуть на відпочинок до Анталії. Бюро розслідувань «FUBI» дозволяє отримати відповіді на питання - чи дійсно людина їздила за озвученими напрямками. Більш того, в результаті поглибленого аналізу ми можемо відповісти, в компанії кого ця людина здійснював поїздки за кордон.

check-border-crossing