Оплата

payment

Вартість послуг приватного розслідувача залежить від різних факторів і, в кінцевому рахунку, визначається після надання замовником усіх відомих йому вихідних даних та проведення їх попереднього аналізу приватним розслідувачем. Перед тим як приступити до виконання замовлення розслідувач погоджує із замовником бюджет і терміни виконання замовлення. Якщо умови влаштовують замовника, то він повинен як мінімум сплатити 50% обумовленої вартості замовлення - ці кошти необхідні для оплати запитів, купівлі бензину і компенсації інших витрат, які приватний розслідувач несе при виконанні замовлення. Іноді передоплата становить 100%, як у випадку із запитами на ідентифікацію людини за номером мобільного, оскільки вартість запиту на ідентифікацію істотно вище від половини вартості послуги.

Передоплату або оплату вартості послуг приватного розслідувача замовник може здійснити як готівкою в ході особистої зустрічі з нашим співробітником, так і безготівковим шляхом: банківським переказом (Western Union, Money Gram, SWIFT переказ та ін.), переказом на банківську карту або іншим зручним Вам способом.

Замовник, який звертається за допомогою в приватне бюро розслідувань, повинен бути готовий до того, що мінімально за послуги приватного розслідувача в Києві йому доведеться заплатити від 150 євро.

payment-westernunion