Приховане спостереження

covert-surveillance

Дуже часто замовники детективного агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» дізнаються істини і викривають брехню, замовивши проведення розслідування. Приватні детективи вміють знайти пропущених поліцією свідків, детально проаналізувати всі аспекти вчиненого злочину, знайти важливі докази і вирахувати справжніх злочинців. В рамках проведення розслідувань ми також використовуємо можливості поліграфологів і фахівців з комп'ютерної безпеки.

Часто проведення розслідувань стикається з ситуацією, коли фігурант розслідування ховається закордоном. Але для нас це – не проблема. Використовуючи арсенал наших розшукових методів, можна вирахувати місце перебування фігуранта до конкретного міста, вулиці і будинку.

covert-surveillance

Деякі замовники звертаються із завданням перевірити достовірність інформації: досить часто люди говорять одне, а роблять інше, наприклад, кажуть, що їдуть на семінар до Берліну, а самі в компанії коханця (коханки) їдуть на відпочинок до Анталії. Детективне агентство «ПУБР» дозволяє отримати відповіді на питання - чи дійсно людина їздила за озвученими напрямками. Більш того, в результаті поглибленого аналізу ми можемо відповісти, в компанії кого ця людина здійснював поїздки за кордон.