Про нас

About-us «Перше Українське Бюро Розслідувань» складається з колишніх співробітників правоохоронних органів і спецслужб, які мають солідний досвід практичної діяльності та потужну теоретичну базу, що дозволяє використовувати широкий спектр методів і способів вирішення завдань, які перед нами ставлять замовники.

 

About-usКожен приватний розслідувач київського агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» здатний якісно і в найкоротші терміни провести розслідування в інтересах замовника, зібрати необхідну інформацію, провести аналіз і перевірку інформації замовника. Усі заходи зі збору чи перевірки інформації проводяться в рамках журналістських розслідувань, оскільки приватні розслідувачі FUBI є спеціальними кореспондентами ЗМІ.

 

About-us-VAPD«Перше Українське Бюро Розслідувань» успішно працює на ринку надання безпекових послуг з 2010 року і за весь цей час в Інтернеті Ви не знайдете жодного негативного відгуку про нашу діяльність. Приватні розслідувачі нашого агентства є членами Міжнародної Ассоціації рзслідувачів та експертив з кризових ситуацій, що є гарантією порядності та професіоналізму наших співробітників. Всі замовлення виконувалися якісно і в обумовлені терміни, всі замовники залишилися задоволеними результатами нашої діяльності. Зважаючи на повну конфіденційність нашої співпраці із замовниками Ви не знайдете в Інтернеті жодної згадки про деталі виконання замовлень виконаних «Першим Українським Бюро Розслідувань», оскільки витік або розповсюдження конфіденційної інформації для нас неприпустимі.