Агенція приватних розслідувань "FUBI"

HomeПерше Українське Бюро Розслідувань (FUBI) на професійному рівні проводить розслідування та надає послуги приватного розслідувача як у Києві (Київській області), так і по всій Україні.

Наші замовники обирають в Києві Перше Українське Бюро Розслідувань тому, що тут гарантується абсолютна конфіденційність виконання замовлень, виключається будь-який витік особистої інформації, замовлення виконуються на високому професійному рівні та в найкоротші терміни. Кожен приватний розслідувач київського агентства розслідувань «FUBI» цілком усвідомлює ту вагу відповідальності, яка лягає на нього в ході виконання доручень наших замовників, і тому всі завдання виконуються з винятковою педантичністю і упередженістю до якості результатів роботи.

Спектр послуг, що надаються агентством приватних розслідувань«FUBI» (Київ) включає:

  • пошук людей, розшук боржників і шахраїв, пошук місць поховання;
  • збір інформації про фізичну та юридичну особу, перевірка і аналіз інформації наданої замовником;
  • перевірка контрагента і бізнес-партнера на благонадійність;
  • ідентифікація людини за номером телефону (можемо визначити ПІБ за номером мобільного, який зателефонував Вам) і зворотна задача - дізнаємося контактний номер телефону цікавої Вам людини;
  • конфіденційна перевірка близького родича на вживання наpкoтиків без його участі - тест на наркотики за відбитками пальці;
  • комплекс послуг з прихованого контрспостереження (виявлення за собою стеження);
  • проведення розслідувань, перевірка алібі, пошук свідків та багато іншого, про що можна уточнити через наші контактні дані.

І, нарешті, головними принципами київського приватного бюро розслідувань «FUBI» є професіоналізм, порядність та конфіденційність. Кожен працюючий в Києві приватний розслідувач неухильно дотримується даних принципів, що дозволяє нашому агентству користуватися заслуженим авторитетом серед колег. Ті, хто замовив в агентстві розслідувань «FUBI» послуги приватного розслідувача хоч один раз, потім стають нашими постійними клієнтами, оскільки за повторним рішенням проблем вони вже йдуть прямо до нас, а не шукають інших виконавців.