"FUBI" - Детективна агенція, Київ, Україна

HomeПерше Українське Бюро Розслідувань (FUBI) на професійному рівні проводить розслідування та надає послуги приватного детектива як у Києві (Київській області), так і по всій Україні.

Наші замовники обирають в Києві детективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» тому, що тут гарантується абсолютна конфіденційність виконання замовлень, виключається будь-який витік особистої інформації, замовлення виконуються на високому професійному рівні та в найкоротші терміни. Кожен приватний детектив київського агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» цілком усвідомлює ту вагу відповідальності, яка лягає на нього в ході виконання доручень наших замовників, і тому всі завдання виконуються з винятковою педантичністю і упередженістю до якості результатів роботи.

Спектр послуг, що надаються детективним агентством «Перше Українське Бюро Розслідувань» (Київ) включає:

  • пошук людей, розшук боржників і шахраїв, пошук місць поховання;
  • збір інформації про фізичну та юридичну особу, перевірка і аналіз інформації наданої замовником;
  • перевірка контрагента і бізнес-партнера на благонадійність;
  • ідентифікація людини за номером телефону (можемо визначити ПІБ за номером мобільного, який зателефонував Вам) і зворотна задача - дізнаємося контактний номер телефону цікавої Вам людини;
  • комплекс послуг у сфері вирішення сімейно-побутових проблем (перевірка достовірності інформації, вказаних в анкетах осіб, з якими встановлено зв'язок через сайти знайомств), конфіденційна перевірка близького родича на вживання наpкoтиків без його участі - тест на наркотики за відбитками пальці;
  • комплекс послуг з прихованого контрспостереження (виявлення за собою стеження);
  • проведення розслідувань, перевірка алібі, пошук свідків та багато іншого, про що можна уточнити через наші контактні дані.

Крім цього детективне агентство «Перше Українське Бюро Розслідувань» не тільки надає послуги приватного детектива, але і проводить низку експертиз і досліджень, що користуються попитом у замовників. Наші експерти за допомогою професійного обладнання можуть перевірити приміщення на прослуховування, виявити жучки та інші закладки в автомобілі. Наше обладнання дозволяє виявити всі нині існуючі активні і пасивні засоби прихованого несанкціонованого знімання інформації.

І, нарешті, головними принципами київського детективного агентства «Перше Українське Бюро Розслідувань» є професіоналізм, порядність та конфіденційність. Кожен працюючий в Києві приватний детектив неухильно дотримується даних принципів, що дозволяє нашому агентству користуватися заслуженим авторитетом серед колег. Ті, хто замовив в детективному агентстві «Перше Українське Бюро Розслідувань» послуги приватного детектива хоч один раз, потім стають нашими постійними клієнтами, оскільки за повторним рішенням проблем вони вже йдуть прямо до нас, а не шукають інших виконавців.

Первое Украинское Бюро Расследований "FUBI" в каталоге организаций Киева